Чернівецька газета \”Час\” звертається по допомогу до СБУ та прокуратури (заяви)

Редакція газети «Час» ставить під сумнів професіоналізм місцевої міліції. Вони не розслідували досі жодного злочину, який чинили недоброзичливці проти редактора, колективу та газети. І все їм сходить з рук. Складається враження, що міліція не тільки непрофесійна, а й, можливо, причетна до цих діянь.

За один тиждень до редакції двічі проникли недоброзичливці. Вони порпалися у документах, вкрали три ноутбуки і два монітори, речі та ліки, які збирали для воїнів АТО. Крадіжки вчинені з особливим цинізмом. Ніби кидали виклик газеті та правоохоронній системі всієї України.

Зараз ми не знаємо, чого чекати від злочинців. Тому змушені звернутися до прокуратури та СБУ допомогти міліціонерам розслідувати справи пограбування і проникнення до приміщення редакції газети «Час».

Ми не можемо зрозуміти дії міліції, яка безпорадна перед якимись негідниками. Нам не відомо, чому керівництво УМВС України у Чернівецькій області досі навіть не скликало прес-конференцію чи брифінг щодо ситуації навколо редакції газети «Час». Мовчання з їхнього боку тільки породжує нові питання до них і підозри.

Чернівецька газета "Час" звертається по допомогу до СБУ та прокуратури (заяви)
Чернівецька газета "Час" звертається по допомогу до СБУ та прокуратури (заяви)