Чернівецьку мерію \”замінували\”?

Чернівецьку мерію "замінували"?Всі чиновники повибігали на вулицю, стоять і мерзнуть. Хтось сказав, що мерія замінована. Зараз у приміщенні Чернівецької міської ради працюють рятувальники та спецслужби. Наш кореспондент зараз перебуває на місці подій.

Як вдалось з’ясувати кореспонденту газети \”Час\”, про замінування приміщення Чернівецької міської ради повідомив хриплий голос з Луганська. Він телефонував двічі на телефон міської ради та казав, що за півгодини приміщення вибухне. На завершення сказав \”Слава нації!\”.

Як повідомляє УМВС України у Чернівецькій області на щастя, повідомлення про замінування не підтвердилося. Жодних вибухових пристрої чи речовин у приміщенні міської ради не було.

Чернівецьку мерію "замінували"?

11 грудня близько 11 години ранку на спецлінію 102 надійшло повідомлення від працівників Чернівецької мерії. Вони розповіли, що невідомий зателефонував у приймальню міського голови і казав, що у приміщенні бомба. На місце виклику одразу ж виїхали міліціонери, працівники прокуратури, УДСНС та УСБУ. Також було присутнє керівництво правоохоронних органів Буковини та особисто начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко.

На місці події працювали експерти-вибохотехніки Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС, кінологи та спеціалісти аварійних служб. Фахівці обстежили приміщення Чернівецької міської ради, але жодних вибухових речовин чи пристроїв не знайшли.

Начальник УМВС України в Чернівецькій області Валерій Зінченко повідомив, що за оперативною інформацією дзвінок надійшов із території Луганської області. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ст. 259 Кримінального кодексу України (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об\’єктів власності). Санкція даної статті – позбавлення волі на строк до 8 років.

peredplata