На \”Калинці\” демонтують контейнери

Адміністрація МТК «Калинівський ринок» 14 січня демонтувала два контейнери у 4-му секторі ринку, які встановлено з порушеннями. Демонтовані контейнери переміщено на штрафмайданчик ринку. Про це повідомив в.о. генерального директора МТК «Калинівський ринок» Ігор Маслянчук.

Демонтаж контейнерів здійснено після відмови підприємців власними силами усунути порушення, які вони допустили при розширенні своїх торгових місць.
На допущені порушення під час проведення розширення торгових місць зазначеними підприємцями увагу адміністрації ринку звертали міський голова, Наглядова рада цього підприємства, а також депутати на останній сесії міської ради. Адміністрації МТК «Калинівський ринок» було рекомендовано усунути зазначені порушення шляхом демонтажу контейнерів.

Питання законності встановлення зазначених контейнерів та притягнення до відповідальності винних у допущених порушеннях з 26 грудня цього року вивчає комісія на чолі із заступником міського голови Марією Порчук, створена розпорядженням міського голови. Допомогу у роботі комісії надає Наглядова рада підприємства, підприємці ринку.

Комісія також аналізує доцільність проведення оптимізації чисельності адміністративного персоналу МТК « Калинівський ринок» та призначення керівника цього підприємства на конкурсних засадах.