Двоє мешканців Буковини намагалися пішки перейти кордон та ще й з цигарками

[img=left]http://chas.cv.ua/uploads/posts/2015-02/1424174988_555.jpg[/img ]Аби зупинити агресію двох буковинців, прикордонникам довелося здійснити попереджувальні постріли.
Учора прикордонним нарядом відділу «Красноїльськ», неподалік державної межі з Румунією, були помічені дві особи. Направляючись в бік кордону чоловіки не реагували на вимоги прикордонного наряду, зупинитися та пред\’являти документи. Врешті-решт помітивши прикордонників, молодики з нецензурною лайкою, погрозами та явними намірами нападу, почали наближатися до охоронців кордону.
Почувши попереджувальний постріл вгору, своїх явних намірів зухвальці міняти не стали. Вже після чергових пострілів та відповідних голосових команд, порушники переосмислили свої наміри та вдалися до втечі.
Далеко втекти їм не вдалося, за кілька сотень метрів від лінії інженерно-технічних споруд втікачів затримала група реагування. Згодом, останні показали охоронцям кордону місце з покинутими ношами, в яких містилося 2880 пачок сигарет марки «JIN LING, і зізналися, що являються мешканцями смт. Красноїльськ та села Їжівці Сторожинецького району.
Наразі стосовно затриманих порушників кордону тривають процесуальні заходи, за злісну непокору, порушення прикордонного режиму та спробу перетину державного кордонну, чоловікам доведеться відповісти перед «Фемідою».

ПС – Чернівецького прикордонного загону