Чернівецька область: за останні 3 доби рятувальники ліквідували 4 пожежі

За інформацією прес-служби УДСНС України у Чернівецькій області протягом останніх 3 діб на території Чернівецькій області сталося 4 пожежі. Так, 17 квітня у селі Комарівці Сторожинецького району пожежа виникла в господарській будівлі. Як з’ясувалося, місцеві мешканці наводили лад на присадибній ділянці, спалюючи при цьому залишки сухої трави. Проте внаслідок сильного вітру вогонь перекинувся на сіно, яке зберігалося в поряд розташованій господарській будівлі. За лічені хвилини полум’я охопило значну площу, чому сприяли і дерев’яні стіни та перекриття споруди. Загальна площа пожежі склала 90. кв.м.. Також існувала ймовірність перекидання вогню на поруч розташовані житловий будинок та ще одну господарську будівлю. За місцем виклику було направлено рятувальників міста Сторожинець та місцеві пожежні команди сіл Комарівці та Стара Жадова. Вогнеборці ліквідували пожежу, що дозволило запобігти подальшому поширенню пожежі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття господарської будівлі, 2 тонни сіна, пошкоджено господарські речі та майно. Бійці ДСНС зберегли від знищення 2 будівлі. На пожежі ніхто не постраждав.

Ще 3 пожежі в області сталися впродовж 19 квітня. Так, у селі Михалкове Сокирянського району горіла господарська будівля. Черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 8 міста Сокиряни та місцева пожежна команда села Ломаченці, які виїжджали на місце події, ліквідували пожежу. Вогнем знищено покрівлю будівлі, речі домашнього вжитку. Постраждалих немає.

У селі Яблуниця Путильського району пожежа виникла в житловому будинку. Складність пожежі полягала в тому, що будівля була дерев’яною, а на горищі зберігалося сіно. Через це полум’я швидко поширювалося і могло перекинутися на розташовану неподалік господарську будівлю. Рятувальники смт. Путила ліквідували пожежу в тих межах, у яких застали її на момент прибуття, що дозволило врятувати господарську будівлю. Загиблих та травмованих немає.

У селі Чорногузи Вижницького району пожежа сталася в житловому будинку. Загорання сталося в одній із житлових кімнат будинку. Пожежно-рятувальний підрозділ міста Вижниця відразу виїхав за місцем виклику. Рятувальники локалізували пожежу, а в подальшому повністю ліквідували її. Полум’ям знищено кімнату, речі домашнього вжитку. Злагоджені дії бійців пожежно-рятувального підрозділу дозволили врятувати від знищення житловий будинок. Постраждалих на пожежі немає.