У Сокирянському навчальному центрі при СВК № 67 відбувся конкурс фахової майстерності серед засуджених

Нещодавно серед слухачів Сокирянського навчального центру (№ 67) при виправній установі виконання покарань відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області відбувся конкурс фахової майстерності по спеціальності – «Машиніст каменерізальних машин». Учасники конкурсу давали відповіді на тестові завдання та теоретичні питання, а також виконували практичні завдання згідно навчальної програми на виробничій дільниці установи (в гірничому цеху №1).
Правильність відповідей учасників та якість виконання практичних завдань оцінювало журі зчисла викладачів та майстрів навчального центру та адміністрації установи.
За результатами конкурсу видано наказ по навчальному центру та порушено клопотання перед адміністрацією установи щодо заохочення слухачів, які показали високий рівень підготовки та взяли участь у конкурсі професійної майстерності.
Слід відмітити, що значну роботу щодо підготовки та проведення конкурсів проводять педагогічні працівники навчального центру, зокрема Кулій В.В., Харабара С.Б., Барчук І.П., Вітровий П.В., Алексюк В.М., Перепелюк Д.І., Багрій М.В., Плінгей В.Є., Гонца С.І., Яворський С.Б.
З метою надання засудженим установи можливості отримання робітничих професій, забезпечення власного виробництва відповідними фахівцями в установі функціонує професійно-технічний навчальний центр. На даний час в навчальному центрі готуються спеціалісти по 15 професіям: електрогазозварник, Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, машиніст крана (кранівник), машиніст каменерізальних машин, оператор котельні, стропальник, кухар, муляр, столяр будівельний, штукатур, маляр, муляр, пекар, токар, верстатник деревообробних верстатів.
Теоретичні заняття професійно-технічної підготовки проводяться в класах навчального центру, практичні – в спеціально відведених місцях на виробничих дільницях підприємства установи. По даним спеціальностям отримано ліцензію Міністерства освіти України, що дає право видавати особам, які пройшли курси навчання, свідоцтво державного зразка про набуття професії. Термін навчання від 2 місяців до 6 місяців, в залежності від професії та відповідно до тематичних планів навчання затверджених Міністерством освіти і науки України, та робочих навчальних планів нових стандартів затверджених Департаментом освіти і науки, молоді та спорту України Чернівецької обласної державної адміністрації.
Тільки на уроках виробничого навчання та практичних заняттях слухачі навчального центру (№ 67) можуть опанувати ази майбутньої професії, виявити свої здібності, розкрити власні професійні можливості.
У Сокирянському навчальному центрі при СВК № 67 відбувся конкурс фахової майстерності серед засуджених
Прес-служба відділу ДПтС України в Чернівецькій області

peredplata