Прокурори на своє свято слухали шансон за 300 тисяч грн.

У п’ятницю з’явилася інформація та відповідне відео зі святкування Дня прокуратури в одному з найдорожчих столичних клубів. За інформацією ТСН, прокурорське свято обійшлося у мінімум 300 тисяч гривень, а його організатором виступив заступник генпрокурора Ренат Кузьмін. Хедлайнером святкування став відомий московський співак шансону Євген Кемеровський, який виконав для борців зі злочинністю хіти \”Амнистия\”, \”Братва, не стреляйте\”, \”Малява\”, \”Матросская тишина\”, \”Лиха беда начало\” и \”Поезд на Магадан\”.

Усі фінансові витрати на підготовку та проведення святкування 20-ї річниці Дня працівників прокуратури відбувалися за рахунок коштів профспілки.

Про це йдеться у повідомленні первинної профспілкової організації працівників Генпрокуратури у відповідь на відео святкування Дня прокуратури, що з’явилося в інтернеті.

\”Представники профспілкової організації працівників Генеральної прокуратури України обурені розповсюдженням недостовірної інформації від народного депутата однієї із політичних сил про начебто фінансові порушення під час святкування 20 річниці органів прокуратури\”, – йдеться у повідомленні.

\”Ми заявляємо про те, що усі фінансові витрати на підготовку та проведення вищевказаного святкування відбувалися за рахунок коштів профспілки. Відповідне рішення було прийнято 17 листопада поточного року на засіданні профспілкового комітету, сканована копія надається\”, – додали в організації.

Джерело УП

peredplata