Від «спрощенців» бюджет отримав майже 52 мільйони податку

Цього року чернівецькі платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, перерахували до місцевого бюджету 51,9 млн. грн. єдиного податку, що на 6,8 млн. грн. перевищує надходження минулого року.

При цьому, більша частина цієї суми надійшла від місцевих підприємців-фізичних осіб – 37,8 млн. грн., що на 5,9 млн. грн. більше минулорічних показників. Від платників єдиного податку – юридичних осіб бюджет отримав 14,1 млн. грн., що на 1,0 млн. грн. більше, ніж минулоріч.

Державна податкова інспекція у м. Чернівцях нагадує, що наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 року № 578 «Про затвердження форм податкових декларацій платника єдиного податку» затверджено нові форми декларацій для платників єдиного податку:

– форму податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця;
– форму податкової декларації платника єдиного податку третьої групи (юридичної особи);
– форму податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи.

У нових деклараціях враховані зміни, пов’язані з реформуванням спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності з 01 січня 2015 року.
Крім того, наказом Міністерства фінансів України від 19.06.2015 року № 579 затверджено форму книги обліку доходів (для платників єдиного податку першої, другої та третьої груп, які не є платниками податку на додану вартість), форму книги обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість) та порядки їх ведення.

peredplata