НА БУКОВИНІ ПРИКОРДОННИКИ ЗАТРИМАЛИ 5 ОСІБ ІЗ КОНТРАБАНДНИМИ СИГАРЕТАМИ

Тисячу пачок сигарет та п’ятьох мешканців Герцаївського району, які машиною намагались незаконно переправити до Румунії тютюнові вироби, затримали минулої ночі прикордонники Чернівецького загону.

У неділю, близько четвертої години ранку, на відстані 500 метрів від лінії державного кордону прикордонним нарядом відділу «Черепківка» було виявлено легковий автомобіль ВАЗ 2101, який рухався по лісовій дорозі в бік державного кордону. На законну вимогу прикордонників, автомобіль не зупинився.
В подальшому, силами прикордонного наряду машину було затримано. У ній прикордонники виявили два пакунки сигарет та п’ятьох осіб, четверо з яких не мали при собі жодних документів.

Пізніше виявилось, що всі затримані є мешканцями Герцаївського району. Двоє з них зізнались у намірі незаконно переправити через кордон два пакунки тютюнових виробів марки «Фест» у кількості тисячу пачок.

Після перерахунку сигарети передані представникам фіскальної служби. Справи затриманих осіб передано до суду. Повідомляє прес-служба Чернівецького
прикордонного загону.

Новини Партнерів