У річці Прут втопився буковинець

18 вересня в селі Ревне Кіцманського району в річці Прут втопився чоловік 1966 року народження, житель села Бурдей Кіцманського району. Як з’ясувалося, він та ще четверо людей відпочивали поблизу річки Прут. В певний момент чоловік вирішив скупатися. Відпливши від берега на відстань близько 15 м., він натрапив на яму глибиною 6 м.

У річці Прут втопився буковинець

Як інформує прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області чоловіка затягнуло під воду, а люди, які залишилися на березі не відразу помітили, що сталося з їхнім товаришем. Коли вони побачили, що його немає, то зрозуміли, що трапилося, однак через велику глибину річки допомогти чоловікові люди не змогли.

На пошуки тіла були направлені рятувальники групи водолазних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернівецькій області. Водолази виявили тіло чоловіка та підняли його на поверхню. Тіло загиблого направлено на судово-медичну експертизу в місто Кіцмань для встановлення причини смерті.

З початку року в Чернівецькій області через необережне поводження на воді загинуло 23 людини, з них 7 дітей. Управління ДСНС України у Чернівецькій області звертається до громадян: дотримуйтеся правил безпеки під час купання, адже вода не пробачає помилок. Бережіть власне життя та здоров’я!