В Чернівцях пошкодили білборд партії «Солідарність»

Спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА по вулиці Головна, 131-133 поблизу парку ім. Т. Шевченка в Чернівцях виявлено пошкоджений білдорд партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». На агітаційному білборді з написом «Зберегти країну. Солідарність. Блок Петра Порошенка» закреслено чорною фарбою закреслено останні два речення і написано «Порошенко=Янукович».
Як повідомив ОПОРІ заступник голови секретаріату обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Сергій Добржанський, звертатись до правоохоронців щодо пошкодженого білборду вони не будуть.
Щодо цієї політичної реклами, то, за словами Сергія Добржанського, вона встановлена централізовано з Києва і не є ініціативою місцевого осередку партії.
Загалом в Чернівецькій області, незважаючи на те, що відповідно до ст. 54 закону «Про місцеві вибори» передвиборча агітація стартує на наступний день після реєстрації кандидатів в депутати чи голів місцевих рад, агітаційну кампанію розпочали «Батьківщина», «Наш край», «Солідарність», «Сила людей», «Аграрна партія», УКРОП, «Самопоміч, «Народний контроль», «Свобода», «Автомайдан» та інші. Зокрема, зовнішню рекламу цих політичних сил можна спостерігати на білбордах краю.
Нагадуємо, що з 22 вересня починає роботу гаряча лінія Чернівецького представництва Громадянської мережі «ОПОРА». Відповідно всі бажаючі можуть задзвонити за номером 099 010 6551 і отримати консультацію щодо виборчого процесу або ж повідомити про порушення.
Про факти, зафіксовані нашими спостерігачами можна дізнатись на сайті Чернівецького представництва Громадянської мережі ОПОРА http://oporacv.org/