На могилі Бандери тепер новий освячений хрест

17 жовтня в Мюнхені відбулось урочисте освячення відновленого Хреста на могилі Провідника ОУН Степана Бандери.
У заході взяли участь представники українських громад Німеччини, Італії, Франції, США, Іспанії, Португалії, Австралії, Румунії. На урочистостях була представлена велика делегація з України, серед них і діти, чиї батьки і родичі воюють або загинули у війні із московськими окупантами на Сході України.
На освяченні були присутні й виступили Голова ОУН (б) Стефан Романів, Генеральний консул України в Мюнхені Вадим Костюк, а також онук Провідника ОУН Орест Куцан.
«Ми посвятили новий Хрест на пам\’ятнику Степана Бандери. Звертаюся до безхребетних хамів, які розбили Хрест, кинули фарбу… Ваші вчинки поглиблюють в народі сильніше почуття духу Бандери, а в німецькому суспільстві підтверджується, що ви підлі люди! Слава Україні!» – заявив Стефан Романів.
Нагадаємо, на початку травня стало відомо, що на мюнхенському цвинтарі невідомі розмалювали пам’ятник Провідника ОУН Степана Бандери. Осквернення і навіть руйнування пам’ятника на могилі Бандери траплялося і раніше. Повідомлень про затримання чи покарання зловмисників не було.
Нещодавно попередній Хрест з могили Бандери було відреставровано і перевезено до України та урочисто встановлено 15 жовтня на символічній могилі в Старому Угринові, де народився лідер ОУН.
УІС

peredplata