ДФС Буковини: відтепер форма авансового звіту заповнюється по – новому

Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує про те, що Мінфін наказом від 28.09.2015 р. №841 затвердив нову форму Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядок складання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт.

Дія Порядку поширюється на осіб, що видали платнику податку – фізичній особі кошти на відрядження або під звіт для виконання окремих цивільно-правових дій від імені та за рахунок особи, що їх видала, та платників податків – фізичних осіб, які отримали такі кошти.

У відомстві нагадують, звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, подається до закінчення п\’ятого банківського дня, що настає за днем, у якому платник податку завершує таке відрядження або завершує виконання окремої цивільно-правової дії за дорученням та за рахунок податкового агента платника податку, що надав кошти під звіт.

Крім того, уточнено, що при розрахунку суми ПДФО в разі не повернення сум надміру витрачених коштів використовуються ставки 15% та 20%. Окрім того, зазначено, що неповернута сума розраховується з урахуванням пункту 164.5 ПКУ.

Наказ № 841 «Про затвердження форми Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт, та Порядку його складання» набирав чинності з 6 листопада 2015 року.

З новою формою Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт та Порядком складання Звіту про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт можна ознайомитися за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/222936.html.

peredplata