Мешканець Сторожинця \”попався\” на торгівлі синтетичними наркотиками

Мешканець Сторожинця \"попався\" на торгівлі синтетичними наркотиками33-річного буковинця було затримано під час продажу субутексу.

Як повідомляють в УМВС Чернівецької області, правопорушника було затримано під час перевірки оперативної інформації. Співробітникам міліції вдалося буквально спіймати його \”на гарячому\”, задокументувавши факт продажу синтетичного наркотика 33 річним мешканцем Сторожинця.

З’ясувалося, що наркоторговець, аби приховати свої протиправні дії, отримані кошти зазвичай перераховував через банківський термінал. Цього разу йому така операція не вдалася, цьому завадили правоохоронці.

Вилучений субутекс міліціонери направили до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Чернівецькій області для проведення експертизи.

Відомо, що молодий чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжок. Наразі його затримано і поміщено до слідчого ізолятора. За скоєне чоловік може отримати до десяти років ув\’язнення із конфіскацією майна.