Буковинці зможуть оформити субсидію не виходячи з дому

Буковинці зможуть оформити субсидію не виходячи з домуЗ 20 листопада 2015 року практично всі українці зможуть скористатись унікальним сервісом, який дозволить оформити субсидію через Інтернет. Міністерство соціальної політики одним з перших публічно підтримало проект iGov на національному рівні, відтепер на сайті igov.org.ua можна оформити субсидію просто не встаючи з-за комп\’ютера.

«Сьогодні ми оголошуємо, що ми завершили всі технічні доопрацювання і запускаємо оформлення субсидій через iGov на всю Україну! Раніше ця послуга була доступна тільки в Дніпропетровській області та ще кількох містах»,– повідомив ІТ-директор ПриватБанку та координатор iGov Дмитро Дубілет.

Це означає, що орієнтовно через 1-2 тижні чернівчани та жителі області зможуть подавати заявки на субсидії та гарантовано отримають по них офіційну відповідь і для цього не потрібно відвідувати центри соціальної допомоги.

«Держава запустила крутий сервіс, не витративши на це ні копійки бюджетних або грантових коштів. Сподіваємося, що найближчим часом ми запустимо на всю країну і решта послуг міністерства соціальної політики, які були раніше запущені в Дніпропетровську», – відмітив Дмитро Дубілет.

Запуск цього проекту – лише початок. Попереду кропітка робота “на місцях”, підготовка та навчання урядовців. Відмітимо, що допомогти може кожен, достатньо зареєструватись на порталі держпослуг та стати волонтером iGov. Це допоможе безлічі сімей, що користуються послугами соціальної допомоги, заощадити час та максимально легко задовольнити усі власні потреби.

Новини Партнерів