30 одиниць техніки та майже 340 працівників розчищали чернівецькі дороги від снігу

До розчистки від снігу доріг, тротуарів у Чернівцях 26-27 листопада було задіяно 30 одиниць техніки комунальних підприємств та 339 працівників, в т.ч. 321 двірник КЖРЕП та ПП, що надають послуги з обслуговування житлового фонду та утримання прибудинкових територій.

Проїзд дорогами міста забезпечено. У перш чергу прибирають дороги, якими проходять маршрути громадського транспорту. КП «МіськШЕП» має необхідний запас піщано-сольовою сумішшю для утримання дорожньої мережі в зимових умовах. Про це повідомили в департаменті ЖКГ міської ради.

Забезпечено цілодобове чергування техніки та працівників комунальних служб на випадок погіршення погодних умов та снігопаду.

У період снігопадів водіїв просять у нічний час не залишати машини біля узбіччя доріг, що ускладнює роботу спецтехніки. Керівників підприємств, установ та організацій, приватних підприємців попереджують про адміністративну відповідальність за неналежне утримання прилеглої до їх об’єктів території у разі відсутності договорів на її прибирання із спеціалізованими організаціями.