За вихідні на Буковині – 8 пожеж

Впродовж вихідних днів в Чернівецькій області виникло 8 пожеж. Так, 13 грудня в місті Кіцмань по вул. Кутузова пожежа сталася в житловому будинку місцевого мешканця. Вже за 3 хвилини після повідомлення про пожежу на місце події прибув черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 9 міста Кіцмань. Оскільки поруч із житловим будинком знаходилася господарська будівля, то існувала загроза перекидання вогню на неї. Рятувальники локалізували пожежу, не допустивши розповсюдження пожежі. В подальшому пожежа була ліквідована. Вогнем знищено меблі, речі домашнього вжитку. Вогнеборці врятували від знищення житловий будинок та господарську будівлю.

Ще один житловий будинок горів в селі Погорілівка Заставнівського району. За місцем виклику був направлений пожежно-рятувальний підрозділ міста Заставна. Першочерговим завданням вогнеборців було недопущення подальшого розповсюдження пожежі, оскільки поруч знаходилася господарська будівля. Рятувальники локалізували пожежу, а в подальшому повністю ліквідували її. Полум’ям знищено покриття будинку, побутову техніку, меблі та речі домашнього вжитку. Вогнеборці зберегли від знищення господарську будівлю.

Всього в ході ліквідації пожеж, які сталися в Чернівецькій області протягом вихідних, пожежно-рятувальні підрозділи Управління ДСНС України у Чернівецькій області врятували від знищення 8 будівель. Загиблих та травмованих на пожежах немає.

Джерело: Прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області