Neвідкладна допомога в сезон застуд

Страшно уявити, але людина за своє життя в середньому витрачає на боротьбу із застудою та грипом більше 4-х років. Якщо у вас є кращі плани на ці роки свого життя, варто подумати про те, як попередити хворобу, аби потім не довелося лікуватися.

Хтось хворіє частіше, хтось – рідше. Стійкість нашого організму до хвороб залежить насамперед від стану імунної системи. Та найбільше навантаження на неї припадає на осінньо-зимовий період. Навіть найздоровіша людина у цей час може застудитися або підхопити грип. Наприклад, ви можете промочити ноги, а вже наступного дня відчуєте біль у горлі. Аби цього не сталося, розумні люди кажуть: «Промочив ноги – промочи горло!». Але не будь-чим, а бажано гарячим напоєм. Найбільш традиційні та усім відомі: молоко з медом, гарячий чай з лимоном, калина, залита окропом, перцево-медова настоянка.

Борис Скачко, фітотерапевт: «Один із найефективніших засобів профілактики – перцево-медова настоянка. Оптимальний варіант – «Українська медова з перцем». В ній є чудові складники – перець чилі та гречаний мед. Коли людина вживає перець чилі, наприклад, у складі перцівки, у неї посилюється приплив крові до горла та стравоходу. Коли перець потрапляє у горло, практично відразу підвищується імунітет до вірусів. Якщо там живе якась бактерія, то чим більше крові приплине до слизової, тим активнішим буде місцевий імунітет. Це фактично пряма боротьба із ГРВІ. А коли вмикається імунітет, не всякий вірус зможе проскочити до організму. Далі перцівка активізує приплив крові до стравоходу. Анатомічно він розміщений одразу за трахеєю. Коли перець проходить стравоходом, відбувається приплив крові, що рефлекторно посилює кровообіг в трахеї та бронхах – таким чином, трахеобронхіт і пневмонія людині вже не загрожують. Гречаний мед, що є у складі перцівки, пом’якшує дію перцю чилі. А ще мед – це найкраще паливо для печінки. Завдяки глюкозі та фруктозі, що є в меді, активізуються всі її функції – чи то синтез білків, чи очищення крові. Той білок, який потрапив до організму, засвоюється краще і надходить в імунну систему. Добрим доповненням до настоянки є така лікарська рослина, як буркун (доник), що розріджує кров, завдяки чому покращується робота імунної системи».


Neвідкладна допомога в сезон застуд «Це цікаво».

«Українську медову з перцем» винайшла компанія Nemiroff. Вона вперше у світі використала в одному напої незвичайне поєднання протилежностей – меду і перцю.
– У складі використовується гострий перець чилі. Багато хто міг подумати, що цей перець привозиться з південноамериканської країни з аналогічною назвою, але це не так. Чилі постачається з Індії.
– Кожен перчик кладеться у пляшку вручну. При цьому чуйні руки фахівців ретельно його перевіряють.
– Солодкість – не головна перевага меду. Задля забезпечення гармонійного поєднання компонентів у складі напою використовується мед (гречаний) з легкою гірчинкою.
– До складу входить цілюща рослина буркун (доник), яка широко застосовується в народній медицині при безсонні, головному болю, бронхіті.

Отже, завдяки гарячим класичним засобам, напоям, настоянкам організм отримує здатність протистояти інфекціям, а якщо хвороба все ж почалася, збільшує шанс перенести її без ускладнень.

Але завжди необхідно дотримуватись одного головного правила: відчувши гостре нездужання, підвищення температури або появу інших характерних симптомів захворювання, слід відразу звертатися до лікаря. Ne хворійте!
Вікторія Зима

Новини Партнерів