Російський філіал \”Рошен\” планують продати за 200 мільйонів доларів

Російський філіал "Рошен" планують продати за 200 мільйонів доларівЩоправда, покупця поки що не знайшлося.

Про це розповів генеральний директор корпорації В\’ячеслав Москалевський, пише ЛІГА.net.

\”Ми виставили його на продаж. Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля. Ми жартуємо, що як тільки туди втік Янукович, в Росії почалися ті ж речі, що і у нас при ньому. Покупців нормальних немає, залишилися одні менти і эфэсбэшники. А у них специфічний підхід до покупок. Тільки вони приходять подивитися актив – завтра чекайте прокуратуру. Тобто актив оцінили – і на наступний день починають віджимати\”, – розповів Москалевський.

Москалевський також заявив, що свою частку в корпорації, незважаючи на заяви президента, продавати не збирається.

\”Я відразу сказав, що коли Петро Олексійович буде продавати корпорацію, перше, що він повинен зробити, – призначити замість мене якусь людину, оскільки я цим займатися не буду. Тому що я це робив для себе, а не на продаж. Захоче – нехай продає, я ж не можу сказати \”ні\”, – розповів СЕО корпорації.

Довідково:

Корпорація Roshen – найбільший виробник кондитерської продукції в Україні, належить президенту Петру Порошенку. Загальний обсяг виробництва кондитерських виробів в корпорації становить 450 тисяч тонн на рік. До складу Roshen входять українські фабрики (Київська, дві виробничі площадки у Вінниці, Кременчуцька); два виробничі майданчики Липецької кондитерської фабрики (Росія), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва), Bonbonetti Choco Kft (Будапешт, Угорщина), а також масло-молочний комбінат «Бершадьмолоко», який забезпечує фабрики корпорації молочною сировиною.

Детальніше читайте на УНІАН

Новини Партнерів