У Чернівцях відбулося урочисте відкриття Року англійської мови

У Чернівцях відбулося урочисте відкриття Року англійської мови Сьогодні в обласному центрі естетичного виховання «Юність Буковини» відбулося урочисте відкриття Року англійської мови в Чернівецькій області.

Участь в урочистому заході взяли представники влади області, представник головного офісу Національної програми вивчення та популяризації іноземних мов в Україні «GoGlobal» Любов Залюбовська, представник Британської ради пані Корал Джордж, регіональний менеджер Корпусу Миру США в Україні Олег Cмійчик, волонтер Корпусу Миру США в Україні, яка працює в ЧНУ імені Ю. Федьковича, пані Лора Холл, освітяни, педагоги, науковці, учні, студенти, представники молодіжних та громадських організацій краю.

«Без належного знання українцями англійської мови неможлива інтеграція України до наукового, економічного та політичного простору», – заявив на відкритті заступник голови Чернівецької ОДА Руслан Сенчук.

Передбачається, що до 2020 року 100% державних службовців вищого рівня будуть володіти англійською мовою, а 75% випускників українських шкіл зможуть говорити на двох іноземних мовах.

Вихованці міського центру дітей та юнацтва «Кварц» і центру «Юність Буковини» на заході читали вірші, співали англійською та українською мовами.

peredplata