Цигарки – найчастіша контрабанда на буковинській митниці

Буковинські митники звітують про результати операції «Рубіж – 2016»

Співробітники Чернівецької митниці спільно з фіскальною службою регіону під час проведення операції “Рубіж-2016” у січні – лютому 2016 року ініціювали 1643 митних оглядів. Згідно проведених обстежень на порушників митних правил склали 155 протоколів на загальну суму понад 1,6 млн. грн. У двох випадках при визначенні митної вартості товару прийнято рішення щодо коригування митної вартості.

Загалом, у зоні діяльності Чернівецької митниці за два місяці цього року запроваджено 566 справ про порушення митних правил при переміщенні товарів вартістю понад 2,5 млн. грн. Це більше як торік на 18 справ за кількістю та на 0,8 млн. грн. за вартістю.

Левову частину за кількістю випадків порушень митних правил займають тютюнові вироби – 114 справ, або понад 39 відсотків.

Також, з початку цього року до правоохоронних органів Чернівецької області направлено 6 повідомлень про протиправні діяння, що містять ознаки злочину (у 2015 р. – 3).

Серед резонансних порушень митних правил, це адміністративна справа за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 МК України – переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю шляхом поданням митному органу як підстави для переміщення цього товару документів, отриманих незаконним шляхом вантажу \”Пиломатеріали обрізні (соснові), об’ємом 136,82 м3\” загальною вартістю 215,4 млн. грн.

Новини Партнерів