Запроваджено публічні реєстри з відшкодування ПДВ

Реєстри заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість оприлюднено на порталі ДФС України. Переглянути їх можна за посиланням: http://sfs.gov.ua/diyalnist-/vidshkoduvannya-pdchv/reestri-vidshkoduvannya-pdv/.

Нагадаємо, що 23 лютого 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22.02.2016 року № 68 \”Про затвердження Порядку ведення реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість\”.

Затверджений Порядок визначає механізм включення поданих заяв про повернення суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість платниками ПДВ, які відповідають критеріям, визначеним пунктом 200.19 статті 200 Податкового кодексу України, до реєстру заяв за формою згідно з додатком 1 та платниками податку, які не відповідають таким критеріям, до реєстру заяв за формою згідно з додатком 2, а також внесення до зазначених реєстрів інформації про стан розгляду кожної заяви та опублікування реєстрів.

Звертаємо увагу, що до реєстрів заяв включаються тільки заяви, подані після 1 лютого 2016 року.

Повернення узгоджених сум бюджетного відшкодування здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення заяв до відповідного Реєстру.
Упродовж двох місяців цього року чернівецьким підприємцям відшкодували 13,6 млн. грн. ПДВ, що у 2,2 рази, або на 7,4 млн. грн. більше, ніж у 2015-му.
Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ

peredplata