Вже семеро чернівчан задекларували мільйонні доходи

«Упродовж кампанії декларування доходів, яка триває вже третій місяць, про минулорічні доходи, які перевищують 1 млн. грн., повідомили семеро чернівчан. Про це повідомляє відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ.

Загальна сума задекларованого ними доходу склала 11,2 млн. грн. Найбільша задекларована сума – 2,6 млн. грн. Чернівецькі декларанти – мільйонери отримали дохід від заробітної плати, продажу нерухомості, спадщини, дивідендів. Завдяки цим заможним чернівчанам до бюджету буде спрямовано додаткових 1054,0 тис. грн. податку на доходи фізосіб та військового збору,» – розповіла начальник відділу адміністрування податків із самозайнятих осіб Чернівецької ОДПІ Оксана Крамар.

Усього з початку року мешканці столиці Буковини задекларували 63,5 млн грн доходів. Загалом декларацію про отримані протягом 2015 року доходи подали 1110 громадян. У тому числі 503 – скористалися правом на податкову знижку та задекларували до повернення податку на доходи фізичних осіб на загальну суму 707,1 тис.грн.

Зауважимо, що органи фіскальної служби створюють комфортні умови для громадян, які декларують власні доходи. Зокрема, в Центрі обслуговування платників спеціалісти допомагають відвідувачам заповнювати декларації про майновий стан і доходи та надають відповідні консультації.

Також в Центрі розміщено спеціальні стенди, де знаходиться необхідна інформація про декларування доходів та отримання податкової знижки. Для подання декларацій на офіційному сайті ДФС України (sfs.gov.ua) існує сервіс «Декларування онлайн», який дозволяє декларантам йти в ногу з часом, та контактувати з фіскальною службою через Інтернет. Нагадаємо, що Деклараційна кампанія триватиме до 3 травня 2016 року.

Новини Партнерів