БАТЬКИ МАЛЕНЬКОГО МЕШКАНЦЯ СЕЛА ДРАЧИНЦІ ДЯКУЮТЬ БЛАГОДІЙНИКАМ І ПРОСЯТЬ ДОПОМОГИ

Шановні добродії! Батьки Богдана Чорнея – маленького мешканця села Драчинці, що на Кіцманщині, щиро вдячні благодійникам, які відгукнулися на їх біду. Богдан Чорней раптово захворів 16.10.2014 р. Свій лише шостий день народження, який припадає на 3 березня, хлопчик 2009 року народження зустрів важко хворим. З лікарні Богданчика виписали з діагнозом: наслідки перенесеного вірусного енцефаліту, правобічний геміпарез, гіперкінетичний синдром, симптоматична епілепсія, важка форма ураження.

Зусилля батьків та рідних допомогти дитині з лікуванням, на що вже витрачено чималі кошти, стан дитини кардинально не змінили. Богданчик і далі потребує лікування. Дякуючи багатьом небайдужим людям, церковним громадам села Драчинці – прихожанам Петропавлівської церкви УПЦ, Святомихайлівської церкви УПЦ КП, громадам церкви Адвентистів Сьомого Дня і Християн Віри Євангельської (пятидесятників), благодійній організації \”Майбутнє України\” та особисто Марті Левченко, які відгукнулися на біду дитини і допомогли родині коштами, батькам вдалося відвезти хлопчика до спеціалізованого центру для реабілітації таких хворих у Закарпатській області. Лікування у центрі позитивно вплинуло на його загальний стан.

Але дитина і далі потребує тривалої реабілітації, чергових поїздок до спеціалізованого центру для реабілітації таких хворих у м. Одеса. Для цього потрібна значна сума коштів, якої рідні не мають.

У житті багатьох з нас настають моменти, коли без допомоги, підтримки знайомих і незнайомих, але чуйних людей не обійтись. Якщо знайдуться добрі люди, готові допомогти дитині певними коштами на лікування, то вони можуть переказати їх на картку «ПриватБанку» № 5168 7572 3060 4177 (мати Чорней Людмила Василівна). Батьки будуть сердечно вдячні благодійникам!
buknews