У Чернівцях відбувся ІІІ Біг Миру

У неділю, 15.05.16, у Чернівцях відбувся ІІІ Біг Миру, в якому змогли взяти участь всі охочі, та Естафета Миру серед команд навчальних закладів.

Під час церемонії відкриття присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв політичних репресій та загиблих у зоні АТО.
Серед почесних гостей спортивного свята були і декілька народних депутатів, у т.ч. екс-віце-губернатор Буковини Іван Рибак. Вони взяли участь у Бігу Миру. З вітальними словами на відкритті звернулись також міський голова Олексій Каспрук та директор готелю “Буковина” (головний партнер заходу) – депутат міської ради Андрій Брязкало. Присутніми були також начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, керівник міського спорту Дмитро Макаренко, “головний спортсмен” міського управління освіти Володимир Цуркан, керівник відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Корнелій Жукотинський та інші.

Після офіціозу на Соборній площі нагороди у трьох номінаціях Естафети Миру виборювали команди навчальних закладів. Дистанція 1 миля була поділена на 8 етапів. Перші чотири (по пів малого кола на Соборці) долали дівчата, наступні чотири (по цілому колу) – хлопці. Серед загальноосвітніх навчальних закладів перемогу знову святкувала команда ЗОШ №3. Для них СК “Гешко” заснував перехідний Кубок. Серед професійно-технічних найшвидшою була збірна училищ №5 та №3 (тут всі команди були збірними). Певною мірою, сюрпризною стала перемога серед вузів І-ІV р.а. представників Буковинського державного медичного університету, які відібрали перехідний трофей за абсолютно кращий результат у команди Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. Повні результати будуть додані.

У Бігу Миру, до якого могли долучитися всі охочі, за попередніми підрахунками суддівської колегії, як озвучив зірковий керівник цього проекту Іван Гешко, стартувало понад 1400 учасників, що є рекордом для цих спортивно-масових заходів.

Чисельними командами були представлені у Бігу Миру місцева федерація рукопашного бою (Руслан Адамович, Іван Штефюк), СК “Лідер” (Андрій Лазоренко, Олександр Пікулін), ФК “Спарта” (Олег Кердей, Олександр Гуменюк), патрульна поліція на чолі з керівництвом, готель “Буковина”, паби “Наше пиво” (“Баварія” і “Силует”), ресторан “Чернівці”, федерація плавання (Олег Писаренко) та інші.

Після Бігу Миру серед учасників були розіграні 3 велосипеди, футболки-вишиванки, намети, спортивний інвентар від організаторів, 2 м’ячі від обласної федерації футболу, квитки на матч “Буковина” – “Мир” і 3 шарфи чернівецького футбольного клубу від ФСК “Буковина” та інші призи.

Головним героям естафетних змагань дісталися також йогурти від представництва молочної компанії “Галичина” (Анатолій Гуйван). А наймолодшим учасникам Бігу Миру на фініші презентували морозиво від торгової марки “Три ведмеді”. Талісмани цієї ТМ користувались також великою популярністю серед бажаючих сфотографуватися на пам’ять з місця події.

Ведучими спортивного свята традиційно були директор обласного центру “Спорт для всіх” (SportBuk.com) Георгій Мазурашу та Людмила Семенюк. Звук забезпечив DJ Fox.

«Біг Миру» – це ще один проект від організаторів «Буковинської милі».

Співорганізатори змагань: СК «Гешко», Чернівецька обласна федерація легкої атлетики (Валерій Чинуш), управління молоді та спорту Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх», Чернівецьке міськспортуправління, Чернівецьке обласне відділення НОК України, регіональне відділення Комітету з фізвиховання та спорту МОНУ.

Головний партнер – готель «Буковина» (Андрій Брязкало).

Гарний партнер заходу – модельна агенція «ShowTime» (Ліна Ільніцька).

джерелоло: букспорт

Новини Партнерів