Джамала – є і буде переможцем \”Євробачення-2016\”

Організатори пісенного конкурсу \”Євробачення-2016\” не переглядатимуть результати голосування. Вони офіційно заявили, що перемога представниці України Джамали – в силі й не підлягає оскарженню.

Про це йдеться на сторінці \”Євробачення\” у Facebook.

Таким чином організатори конкурсу відповіли на петицію з сайту \”Сhange.org\”, у якій закликали переглянути результати музичного дійства.

\”Переможця \”Євробачення\” 2016-го року обрали професіонали музичної індустрії, і ви, глядачі, кожен з яких має 50-відсоткову частку від загального результату. Джамала з України перемогла завдяки широкій підтримці як з боку членів журі, так і телеглядачів. Вона зробила це завдяки надзвичайно емоційній пісні, яка розповідає особисту історію\”, – йдеться в заві \”Євробачення\”.

\”Євробачення\” – це конкурс. Там може бути тільки один переможець. Ми розуміємо, що не всі згодні з результатами конкурсу \”Євробачення\” в цьому році, однак в змаганні, де результати визначаються на основі суб\’єктивної і часто дуже особистої думка, завжди знайдуться люди, які не згодні\”, – додали організатори.
Джамала – є і буде переможцем \”Євробачення-2016\”

Вони наголосили, що попри петицію, яку підтримали здебільшого росіяни, Україна – переможець.

\”Україна є і залишиться переможець \”Євробачення-2016\”. Чи згодні ви чи не згодні з цим. Ми закликаємо тих, хто підписав цю петицію – прийняти результат, який відповідає усім правилам, і продовжити конструктивний діалог щодо шляхів подальшого зміцнення і вдосконалення \”Євробачення\”, – резюмували організатори конкурсу.

Нагадаємо, напередодні з\’явилася петиція про перегляд результатів \”Євробачення-2016\”, яку активно рекламували російський артисти та ЗМІ.

ТАБЛОІД

peredplata