Більше 80 відсотків звернень до податкової про ухилення від сплати податків

Більше 80 відсотків звернень до податкової про ухилення від сплати податків
Право на звернення є одним з найважливіших прав громадян, яке спрямоване на їх конституційний захист та зміцнення законності і правопорядку.
Цим правом активно користуються чернівчани.
Упродовж чотирьох місяців 2016 року до Чернівецької ОДПІ надійшло 31 письмове звернення, з яких 26 письмових звернень, або майже 84 відсотки – звернення громадян із пропозиціями провести перевірку діяльності суб’єктів господарювання як юридичних, так і фізичних осіб – підприємців, а також заяви щодо можливого ухилення від сплати податків. Всі звернення розглянуті своєчасно та в повному обсязі.
Чернівецька ОДПІ нагадує громадянам, що відповідно до ст.8 Закону України \”Про звернення громадян\”, не підлягають розгляду письмові звернення без зазначення місця проживання, не підписані автором (авторами), а також такі, з яких неможливо встановити авторство. Також не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті, а також ті звернення, терміни розгляду яких передбачено статтею 17 цього Закону, та звернення осіб, визнаних судом недієздатними.
Чернівецька ОДПІ запрошує небайдужих громадян повідомляти про випадки порушень податкового законодавства. Чекаємо письмових звернень за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-А.
Відділ організації роботи Чернівецької ОДПІ