Син голови Апеляційного суду Києва влаштував дебош в одеському клубі. Відео

Син голови Апеляційного суду Києва влаштував дебош в одеському клубі. ВідеоВночі 7 липня в Одесі екс-депутат облради Дмитро Чернушенко і його подруга, яка представилася суддею з Києва, будучи напідпитку, побилися з охороною нічного клубу \”Ібіца\”.

Очевидцями скандалу стали журналісти \”Сегодня\”.

Як зазначає видання, інцидент почався через небажання парочки підкоритися вимогам служби безпеки.

\”Молодий чоловік зі своєю супутницею навідріз відмовилися пройти перевірку на металодетекторі, обов\’язкову для всіх гостей клубу\”, – сказав охоронець клубу Микола.

\”Після того як йому запропонували піти, він почав скандалити і вдарив мене у вухо\”, – додав він.

Далі, за словами охоронця, екс-депутат, розмахуючи барсеткою, люто лупив нею по всіх, хто потрапляв під руку, а потім почав битися з охоронцем.

Дмитра \”підтримала\” і його супутниця. Довгонога білявка, за свідченням Миколи, вдарила іншого охоронця ногою в низ живота.

Чернушенко заявив міліції, що він – співробітник Верховної Ради, а його тато – суддя в Києві.

Крім того, Чернушенко і його дівчина ображали міліціонерів і обіцяли \”звільнити\” їх з органів внутрішніх справ.

Після того, як парочку доставили до Приморського райвідділу міліції, до них на виручку прибіг молодий чоловік, який, у свою чергу, сказав, що його звуть Сергій і він – помічник судді Приморського району Одеси.

\”Він попросив не піднімати шуму і втихомирив своїх друзів. Дмитро Чернушенко написав пояснювальну, після цього ми їх відпустили\”, – пояснили в райвідділі.

Як зізнався на правах анонімності один з правоохоронців, вчинити по-іншому вони не могли.

\”Посвідчення судді у супутниці Чернушенка – справжнє. Вона працює в Дніпровському райсуді Києва. А хлопець пред\’явив посвідчення співробітника комітету по боротьбі з корупцією Верховної Ради. Затримати та притягнути до відповідальності їх ми не можемо – потім не оберешся неприємностей\”, – сказав він.

\”Єдиний варіант – зафіксувати інцидент і скласти протокол. Цей випадок проходить як дрібне хуліганство. У кращому випадку, вони заплатять адмінштраф\”, – додав міліціонер.

\”Синки суддів, чиновників і депутатів поводяться в Аркадії, як останні хами. Плюють навіть на міліцію. Можуть побити будь-кого – все одно їх відпустять\”, – зізнався також співрозмовник.

У свою чергу Чернушенко заявив, що в скандалі винуваті охоронці нічного клубу.

\”Мені з моєю дівчиною нахамили при вході до клубу, а потім почали бити. Потім нас абсолютно необґрунтовано затримала міліція, яка у змові з охоронцями\”, – запевнив він.

Водночас в оперативні зведення міліції, за словами глави прес-служби облУВС Тетяни Хмельницької, нічний скандал в Аркадії не потрапив.

24-річний Дмитро Чернушенко є сином голови Апеляційного суду Києва, у минулому – депутат Одеської облради 5 скликання від фракції Наталії Вітренко. За освітою – юрист, депутатський мандат отримав у 19 років.

Чернушенко входив до депкомісії з питань земельних відносин та адміністративно-територіального устрою.

За твердженням екс-колег Дмитра, депутатом він став не в останню чергу завдяки підтримці батька – голови Апеляційного суду Києва Антона Чернушенка, який до цього працював заступником голови Апеляційного суду Одеської області.
Джерело

peredplata