Центр обслуговування платників відвідали 154 тисячі чернівчан

За даними програми зчитування відвідувачів до Центру обслуговування платників у Чернівцях протягом першого півріччя завітало 154 010 клієнтів.

Працівниками Центру відвідувачам надано більше 154 тисяч послуг: 3950 – консультаційних; 3639 – інформаційних; 10486 – адміністративних та понад 136 тисяч інших послуг (прийом звітності, вхідних документів тощо).

Крім прийому податкових декларацій, найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. Цьогоріч було надано 4305 таких послуги.

Також користуються попитом у суб`єктів господарювання послуги із реєстрації платників єдиного податку, видача довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами ДФС, реєстрація РРО та книг обліку розрахункових операцій.

Чернівецька об’єднана державна інспекція запрошує платників податків до Центру обслуговування платників, що знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 200-а, І-ий поверх. У Центрі кожен зможе вирішити усі свої податкові питання у комфортній обстановці та максимально оперативно.

Новини Партнерів