Де в Чернівцях можна отримати безоплатну правову допомогу

У фізичних осіб часто виникають ситуації, які потребують юридичного вирішення. Розібратися в труднощах, що з’явилися не будучи юристом не маючи досвіду роботи з правовими актами, досить складно. В таких випадках потрібно отримати професійну юридичну консультацію.
При Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області, відповідно до Закону України від 02.06.2011 року № 3460-VІ «Про безоплатну правову допомогу», створена та діє громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги.
Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг надання правової інформації: надання консультацій і роз´яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги у забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги і медіації.
Право на безоплатну первинну правову допомогу, згідно з Конституцією та вищевказаним законом, мають усі особи, які перебувають під юрисдикцією України.
Прийом громадян у правовій громадській приймальні з надання безоплатної первинної допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області проводиться щовівторка та щочетверга з 10-00 до 16-00 години за адресою: м. Чернівці, вул. Грушевського 1, 2 поверх, каб. 252, телефон 55-19-78.
З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян міста на звернення вони мають можливість звертатися з правовими питаннями на пряму «гарячу» телефону лінію громадської приймальні з надання безоплатної первинної правової допомоги при Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області за номером – 55-19-78, пряма \”гаряча\” телефонна лінія працює щовівторка та щочетверга з 10.00 до 16.00 години, перерва з 13.00 до 14.00.
Усі дзвінки приймають фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області, які розглядають звернення та надають кваліфіковані відповіді заявникам.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області В’ячеслав ХОХУЛЯК