Прикордонники Чернівецького загону підбили підсумки діяльності за рік, що минає

Сьогодні керівництво Чернівецького прикордонного загону провело прес-конференцію, на якій підвело підсумки роботи у 2016 році. Зокрема, йшлося про результати оперативно-слідчої діяльності підрозділу на ділянці відповідальності Чернівецького загону.
– 2016 рік був доволі складним, проте з упевненістю можу сказати, що персонал Чернівецького прикордонного загону з гідністю справився і продовжує виконувати поставлені завдання з надійної охорони державного кордону, – повідомив начальник загону, полковник Павло Лисак. – Основними викликами, які постали перед нами цього року була суттєва активізація протиправних елементів, які намагалися за будь-яку ціну реалізувати свої злочинні схеми, в тому числі ризикуючи життям та здоров’ям прикордонників, та не гребуючи залучати до переправи контрабандних товарів неповнолітніх хлопців чи навіть жінок.
З метою більш ефективної охорони кордону у 2016 році на ділянці Чернівецького прикордонного загону почав функціонувати новостворений відділ прикордонної служби «Нижні Петрівці», з відкриттям якого нам вдалося більш щільніше перекрити один із небезпечних напрямків українсько-румунського кордону, де також дуже часто здійснюються затримання тютюнових виробів. Ще один відділ прикордонної служби попередньо плануємо відкривати наступного року на одній із гірських ділянок кордону.
Як свідчить статистика, протягом року на ділянці прикордонного загону у понад 300 випадках виявлено близько одного мільйона 700 тис. пачок сигарет. З них основну частку затримано на так званій «зеленій» ділянці кордону в межах відділів прикордонної служби «Красноїльськ», «Нижні Петрівці» «Черепківка», «Селятин», «Фальків» та інших.
Не менш важливим є виявлення так званої безпекової складової – у цьому році нами було виявлено та вилучено 36 одиниць зброї, 69 штук боєприпасів та 166 г. наркотичної речовини.
Варто також сказати, що за звітній період затримано 130 транспортних засобів. З них вилучено 111 автомобілів, що використовувалися для переміщення контрабанди через державний кордон.
Враховуючи, що обстановка на ділянці прикордонного загону залишалась складною протягом року персоналом загону було виявлено 31 нелегального мігранта.
Завдяки злагодженій роботі персоналу прикордонного загону, який вилучав незаконний товар на кордоні, державна казна поповнилася на понад 22,4 мільйона гривень.

peredplata