У Чернівцях визначено переможців першого етапу Чемпіонату ДСНС України з футзалу серед команд західної зони

У Чернівцях визначено переможців першого етапу Чемпіонату ДСНС України з футзалу серед команд західної зони Впродовж 9-10 лютого у Чернівцях на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Олімпія» проходив перший етап Чемпіонату ДСНС України з футзалу серед команд західного регіону. Участь у змаганнях взяло 7 команд рятувальників, серед яких, крім вогнеборців, були й представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.
Чемпіонат тривав два дні. У перший день команди змагалися на груповому етапі, за результатами якого у кожній з двох груп було обрано по дві кращі команди. Саме вони й продовжили гру наступного дня.
Про це повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Таким чином, у другий день змагань за перемогу боролися вогнеборці із Закарпатської області, надзвичайники з Волині, господарі змагань – рятувальники з Чернівецької області, а також команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності. Змагання проходили динамічно, у гострій боротьбі за першість, адже ніхто з команд не хотів віддавати перемогу супернику. Рятувальники демонстрували, що з м’ячем вони можуть бути такими ж вправними, як і під час своєї повсякденної роботи – гасіння пожеж. Азарту під час ігор також додавала постійна підтримка вболівальників з трибун. Кожна команда провела по три гри, за підсумками яких й визначились переможці.
Так, перше місце здобули рятувальники з Волині, другою стала команда вогнеборців з Чернівецької області, а представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності посіли на чемпіонаті третє місце.
Заступник начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Сергій Шмиголь подякував учасникам за сильну гру та вручив переможцям нагороди – дипломи та кубки. Окрім цього, Сергій Шмиголь зазначив, що далі найсильніші команди чемпіонату чекає найцікавіше, адже разом із перемогою вони вибороли можливість представляти західний регіон у фінальній частині Всеукраїнських змагань, що відбудуться згодом.

peredplata