У Чернівцях для підприємців ставки єдиного податку зменшили удвічі

Стави єдиного податку для фізичних осіб підприємців першої та другої групи у Чернівцях в 2017 році зменшено удвічі.
Ставка єдиного податку у 2017 році для фізичних осіб підприємців першої групи становитиме 5% від прожиткового мінімуму або 80 гривень у місяць. Торік підприємці цієї групи сплачували у місяць 137,8 грн. єдиного податку.
Про це повідомляє прес-служба міськради.
Ставки єдиного податку для підприємців – платників другої групи у 2017 році становитиме від 5 до 10% від мінімальної зарплати або від 160 до 320 гривень у місяць. Торік ця ставка становила від 10 до 20% від мінімальної зарплати.
Міський голова Олексій Каспрук вважає, що рішення про зменшення ставок єдиного податку є соціально відповідальним і матиме позитивний вплив на економічну ситуацію у місті . «Зменшуючи податкове навантаження на малий бізнес, очікуємо, що чернівчани, які працювали без реєстрації, почнуть легалізувати свою підприємницьку діяльність і сплачувати єдиний податок до міського бюджету. В іншому випадку міський бюджет недоотримає понад 23 мільйона гривень. Тому наполягав на тому, щоб це рішення депутати приймали, володіючи усіма розрахунками, щоб воно було добре проаналізовано і узгоджено»,- зазначив Олексій Каспрук.
Довідково. У 2016 році в Чернівцях працювало 11,2 тис. фізичних осіб підприємців – платників єдиного податку, які сплатили до міського бюджету майже 78 млн. грн.