УВАГА! СТАРТУВАВ КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ» У 2017 РОЦІ

Мінрегіон оголосив конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2017 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Конкурс проводиться у співпраці з постійним партнером Мінрегіону Програмою РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».

Про це повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА.

Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик за темами:

– Прозорість та підзвітність місцевого самоврядування.

– Практики розвитку регіонів та громад, засновані на власних стратегіях та ресурсах.

– Співробітництво територіальних громад.

До участі в Конкурсі 2017 року приймаються заявки про практики, реалізовані у період із 2015 до 2016 року, під час впровадження яких отримано позитивні результати.

Учасникам Конкурсу потрібно заповнити заявку у форматі Microsoft Word, яку можна завантажити за посиланням http://www.minregion.gov.ua/napryamki-diyalnosti/regional-dev/rozvytok-m… і надіслати її до 30 вересня 2017 року електронною поштою на адресуbest.practice.ukraine@coe.int

Заявка супроводжується листом органу місцевого самоврядування за підписом його керівника. Супровідний лист (з підписом та печаткою) у сканованому вигляді має бути надіслано електронною поштою одночасно із заявкою.

Конкурс 2017 року проводиться відповідно до наказу Мінрегіону від 29.03.2017 № 65. Його фіналісти будуть оголошені в грудні цього року.

Новини Партнерів