Безкоштовні книги – отримає кожна дитина!

Безкоштовні книги - отримає кожна дитина! Для батьків навчальний рік – це своєчасна та якісна підготовка дитини до школи. Зошити, канцелярія, шкільні форми, ремонт класу, все це потребує додаткових витрат. Безкоштовно нічого не видають. А інколи за шкільні книжки доводиться платити.

Тому компанія МУЛЬТИМЕDIA зробила дуже хорошу справу і підготувала цілу електронну бібліотеку для кожного учня. Незалежно від того, у якому класі навчається Ваш розумничок, він отримає книгу для кожного навчального предмету. Усі книги на сайті MTA.UA відповідають вимогам навчальної програми на 2017/2018 рік, рекомендованою МОН України. Варто тільки перейти на MTA.UA та обрати потрібний клас, натиснувши на кнопку із зображенням zip архіву або uTorrenta.

На сайті MTA.UA зібрані підручники різних видавництв та авторів, а файли з підручниками не містять вірусів, тому є абсолютно безпечними для ваших комп\’ютерів та мобільних пристроїв.

Отож, Вам більше не доведеться шукати якісну інформацію годинами або купляти за власні кошти дорогі книги. Все, що Вам потрібно – це перейти на MTA.UA і завантажити усі підручники навчальної програми в один клік.

Зробіть навчання для своєї дитини приємнішим та зручнішим. Сайт MTA.UA також доступний з мобільних пристроїв, тому дитина може користуватись підручниками під час уроку.

Скачуйте підручники, хай дитина навчається легко та цікаво.

Христина Бирчак
Заступник керівника відділення по роботі з персоналом
com_hr@mta.ua