На реалізацію екопрограм чернівецькі підприємці направили 1,4 млн. грн.

Платники екологічного податку, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, упродовж восьми місяців цього року за забруднення довкілля відшкодували бюджету 1414,9 тис. грн., що на 83,9 тис. грн. більше минулорічних показників.
Станом на 01.09.2017 р. на обліку в Чернівецькій ОДПІ перебуває 1161 платник екоподатку.
Про це повідомляє сектор організації роботи Чернівецької ОДПІ.
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році» від 20 грудня 2016 року N 1791-VIII, з 1 січня 2017 року збільшено порівняно з діючими у 2016 році на 12 відсотків ставки екологічного податку за викиди в атмосферне повітря окремих забруднюючих речовин стаціонарними джерелами забруднення, за скиди окремих забруднюючих речовин у водні об\’єкти, за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об\’єктах, за утворення радіоактивних відходів (включаючи вже накопичені), за тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензійний строк.
Нагадаємо, що частина збору екологічного податку є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист навколишнього середовища та раціональне використання природних ресурсів.

peredplata