У Чернівцях розпочався традиційний місячник прибирання та благоустрою

Відповідне розпорядження підписав секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин.

Згідно з документом, виконавчим комітетам Першотравневої, Садгірської, Шевченківської районних у місті Чернівцях рад доручено організувати проведення з 14 березня по 14 квітня 2012 р. місячника санітарної очистки та благоустрою міста. Очистити від сміття та бруду мають прибережні смуги річок і водоймищ, дороги і вулиці, парки, сквери, цвинтарі, ринки, дитячі та спортивні майданчики, підвали і горища житлових будинків, зупинки громадського транспорту, прибудинкові території та громадські криниці, території підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

З метою належної організації цієї роботи в районах будуть створені штаби з проведення місячника санітарної очистки та благоустрою підпорядкованих територій та розроблені конкретні заходи щодо проведення санітарної очистки та благоустрою територій районів. До виконання цих заходів залучатимуть підприємства, навчальні заклади, громадські організації, установи, орендарів, ОСББ, ЖБК, ЖБТ та населення. Також районним у місті радамс доручено вжити заходів щодо своєчасного вивезення твердих побутових відходів і очищення контейнерних майданчиків, миття та фарбування контейнерів, привести в належний санітарно-технічний стан автобусно- тролейбусні зупинки, активізувати роботу відділів з питань благоустрою та санітарно-екологічного стану щодо проведення рейдів-перевірок спільно з депутатами місцевих рад, представниками засобів масової інформації з виконання заходів місячника. До керівників, які нехтують цими питаннями, застосовувати передбачені чинним законодавством заходи адміністративного впливу.

Чернівецькому міському комунальному підрядному шляхово- експлуатаційному підприємству доручено привести в належний санітарно-технічний стан дороги та кювети. КП “Чернівецький міський комунальний виробничий трест зеленого господарства та протизсувних робіт” має провести роботи з висадження дерев. Головному лікарю державної міської санітарно-епідеміологічної станції Торському С.І. доручено забезпечити контроль за виконанням заходів з проведення санітарної очистки та благоустрою території міста та участь в рейдах-перевірках фахівців станції.

Про результати проведення місячника санітарної очистки та благоустрою міста усі відповідальні особи мають поінформувати письмово департамент житлово-комунального господарства міської ради до 10 травня 2012 р, повідомляє сектор інформації тазв\”язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

peredplata