Заява фракції Партії регіонів у Чернівецькій обласній раді

Заява фракції Партії регіонів у Чернівецькій обласній радіСьогодні в результаті деструктивних дій депутатів від партій \”Фронт змін\”, ВО \”Свобода\” і невизнаної частини фракції \”Батьківщина\” під керівництвом Івана Мунтяна не відбулася сесія Чернівецької обласної ради, під час якої планувалось внести зміни до бюджету області, зокрема збільшити його видаткову частину майже на 20 млн. грн.Таким чином, внаслідок сумнівних політичних дивідендів і власних амбіцій \”фронтовики\”, \”свободівці\” і деструктивна частина фракції ВО \”Батьківщина\” зігнорували інтереси громади Буковини, оскільки виникла загроза невиплати підвищених зарплат працівникам бюджетних установ області у сумі понад 7,5 млн. грн.

Не отримають кошти медичні працівники, які надають медичну допомогу хворим на заразну та активну форми туберкульозу, зокрема у Вижницькому та Сокирянському районах. Обласні лікувальні заклади не будуть забезпечені необхідними матеріалами, медикаментами, продуктами харчування.
Під загрозою фінансування заходів програми \”Турбота\”, підтримка громадських організацій, придбання путівок на оздоровлення членів обласної ради організації ветеранів та обласної організації ветеранів Афганістану, ремонт водонапірних башт у Чернівецькому геріатричному пансіонаті та Нижньо-Станівецькому психоневрологічному будинку-інтернаті.
З вини депутатів \”Фронту змін\”, ВО \”Свобода\” та деструктивної частини ВО \”Батьківщина\” в буковинському парламенті не фінансуватимуться заходи цивільного захисту населення, системи аварійно-рятувального обслуговування, забезпечення пожежної безпеки так запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, будуть недоотримані кошти на розвиток малого підприємництва.
800 тис. грн. не буде спрямовано на придбання меблів та шкільного обладнання для новозбудованих Молодійської і майже 500 тис.грн. Кам’янської загальноосвітніх шкіл та не здійснено інші вкрай необхідні видатки.
Сотні буковинських дітей не зможуть оздоровитися в таборах відпочинку, бо так звані слуги народу з галасливої і безвідповідальної опозиції відібрали у них 300 тисяч гривень.
Отже, місцеві керівники \”Фронту змін\”, ВО \”Свобода\” та деструктивної частини ВО \”Батьківщина\”,
депутати від цих політичних сил в обласній раді вкотре продемонстрували широкому загалу свою зневагу до буковинців, потреб дітей, хворих, ветеранів і репресованих. Бо не інтересами людей, своїх земляків керуються вони у своїй діяльності на Буковині, а власними амбіціями і політичною риторикою, за якою жодних конкретних корисних для краю справ.
Країна має знати своїх антигероїв, тому ми закликаємо виборців запитати у цих горе-депутатів, чому вони проігнорували свій конституційних обов’язок і відібрали у людей мільйони гривень з обласного бюджету. Проти розгляду соціальних видатків голосували:
депутати від \”Фронду змін\” – Бурбак Максим Юрійович, Бойко Євгенія Володимирівна, Герасимов Сергій Леонідович, Дарчук Володимир Володимирович, Кирилюк Марія Василівна, Малімоник Ярослав Васильович, Юлик Сергій Дмитрович.
Відмовили брати участь у голосуванні депутати від \”Фронту змін\” – Бурдейний Юрій Іванович, Дімітрюк Василь Степанович, Допіряк Петро Васильович, Захарюк Віталій Іванович, Курко Ярослав Степанович, Смолдирєва Тетяна Петрівна, Фіщук Олександр Георгійович, Ястремський Віорел Михайлович, депутати від ВО \”Батьківщина\” – Мунтян Іван Миколайович, Паламар Іван Савич, Фочук Світлана Георгіївна, фракція ВО \”Свобода\” у повному складі – Горук Назар Віталійович, Гуменюк Михайло Васильович, Мельничук Віталій Кузьмич, Спіжавка Степан Георгійович та позафракційний Мельник Руслан Васильович. \”Фронтовики\” Кілару Олег Радувич та Салагор Микола Михайлович висмикнути свої картки під час голосування, хоча зареєструвалися перед початком сесії. Павлюк Михайло Вікторович з фракції \”Наша Україна\” утримався при голосуванні.
Вважаємо такі дії представників \”Фронту змін\”, ВО \”Свобода\” і деструктивної частини ВО \”Батьківщина\” в обласній раді неприпустимими, оскільки вони завдають реальної шкоди сотням тисяч мешканців краю, територіальній громаді Буковини загалом. Мешканці області не можуть бути заручниками політичних ігрищ містечкових політиканів, для яких діє один принцип: чим гірше людям – тим краще для них.
Ініціюємо скликання в найближчому часі позачергової сесії обласної ради з метою прийняти зміни до обласного бюджету і закликаємо депутатів від \”Фронту змін\” ВО \”Свобода\” та деструктивної частини ВО \”Батьківщина\” покаятися перед обдуреними ними виборцями.

Голова фракції Партії регіонів
у Чернівецькій обласній раді Георгій Галиць

Прес-служба ОДА