Іван РИБАК: Ми запроваджуємо захист бізнесу від «маски-шоу»

Іван РИБАК: Ми запроваджуємо захист бізнесу від «маски-шоу»

Партія «Блок Петра Порошенка «Солідарність» наполягає на ухваленні необхідних підзаконних актів для виконання підписаного Президентом України Закону №7275 «Про захист прав учасників кримінального провадження», який Парламент підтримав на минулому пленарному тижні. Про це повідомив народний депутат України, голова Чернівецької територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Іван Рибак.

«Даний Закон покликаний припинити безпідставне вилучення комп’ютерної техніки та серверів, що паралізує роботу підприємств та спричиняє їм значні збитки. Фактично, завдяки Закону, механізм тиску на бізнес через «маски-шоу» та необґрунтовану агресію силовиків буде зруйновано. А це сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату в Україні», – зазначив Рибак.

За його словами, Парламент та Президент виконали свою частину роботи для ухвалення якісного і ефективного Закону, тепер черга за Урядом, адже необхідно привести у відповідність до Закону підзаконні акти та інструкції.

«Переконання у необхідності посилювати захист підприємців, які своїми податками фактично утримують державу та створюють робочі місця для мільйонів українців, є повністю обгрунтованим. Тому необхідно, щоб Закон вже зараз повноцінно захищав бізнес від терору недобросовісних правоохоронців, які діють начебто від імені держави. Необхідно якнайшвидше ухвалити відповідні підзаконні акти. До речі, варто нагадати, що велику роль у остаточній редакції цього документу відіграли представники бізнесу», – додав Іван Рибак.