Платники вдосконалювали знання з податківцями та фахівцями управління Держпраці

Традиційно працівники Чернівецької ОДПІ запрошують бухгалтерів, підприємців на усіх охочих на семінари, аби дізнатись про новації податкового законодавства та останні роз’яснення ДФС України в частині оподаткування.
Цього разу, до участі в семінарі запросили фахівців Управління Держпраці у Чернівецькій області, які роз’яснили питання оформлення найманих працівників та легалізації заробітної плати, проведення перевірок та інспекційних відвідувань суб’єктів господарювання щодо додержання норм законодавства про працю та соціальних гарантій працюючих.
Податківці розповіли про законодавчі новації з ЄСВ, оподаткування ПДФО окремих видів доходів, нові роз’яснення ДФС щодо застосування спрощеної та загальної систем оподаткування, закриття підприємницької діяльності, порядку подання звітності роботодавцями тощо.
Окремим блоком розглянули питання критеріїв ризику в системі моніторингу відповідності податкових накладних, дії платників, у разі зупинення реєстрації податкових накладних, порядку звітування неприбуткових організацій.
Розглянули питання щодо декларування доходів та сплати майнових податків громадянами, їхньої відповідальності за несплату або несвоєчасну сплату нарахованих податків.
Детально було висвітлено питання з екологічного податку, рентної плати, майнових податків.
Запитань до спікерів було чимало, тому в часовому вимірі семінар вийшов далеко за затверджений регламент. Тож потреба в таких заходах, як і передбачалось, є актуальною.
Чернівецька ОДПІ запрошує чернівчан відвідувати безкоштовні податкові семінари, адже знання завжди стануть у нагоді для тих, хто хоче будувати свій бізнес без помилок та штрафних санкцій.
Про це повідомляє сектор організації роботи Чернівецької ОДПІ.