1 сiчня в Чернівецькій дитячій обласній лікарні трапилося звичайне диво

1 сiчня в Чернівецькій дитячій обласній лікарні трапилося звичайне диво

1 січня в усіх обласних лікарнях країни трапилось “Звичайно диво”. Зранку до маленьких пацієнтів завітав з подарунками Дід Мороз. Він привітав діток, що залишались у новорічну ніч у лікарняних палатах.

Сміх, оплески, веселі конкурси, Дід Мороз, Снігуронька – святковий настрій завітав до дитячих обласних лікарень по всій країні. Чернівці не залишилися осторонь, і в обласну дитячу лікарню навідалися новорічні герої, щоб створити справжню казку.

Свято маленьким пацієнтам влаштували клієнти ПриватБанку, що долучились до акції “Звичайне диво”. Благодійники просто робили покупки картками ПриватБанку та перераховували одну гривню після кожної транзакції на допомогу хворим дітям. Всі зібрані гроші направлено на закупівлю ліків, медичного обладнання для дитячих лікарень та подарунки маленьким пацієнтам. Організаторами акції виступили ПриватБанк разом із MasterСard.

“Всього одна гривня з кожної покупки дорівнює тисячам щасливих дитячих очей та посмішок. Як на мене, такий курс конвертації дуже вигідний, – розповідає Ганна Павлова, керівник благодійних проектів ПриватБанку. – Ми вдячні кожному, хто взяв участь у новорічному диві. Для вас рік почався з дива, із доброї справи. Емоції дітей та їх батьків не передати словами. Хтось чекав на свято, хтось був дуже здивований – та всі зраділи нашому з вами привітанню”.

Нагадаємо, наприкінці листопада благодійний фонд “Допомагати просто!” та MasterСard розпочали акцію ”Звичайне диво”, в якій взяли участь понад 60 тис. українців. За період акції вдалося зібрати 756 792 гривні.