Чернівецькі породіллі та новонароджені повністю забезпечені медичними послугами та ліками

В міському бюджеті на 2018 рік передбачені видатки на медикаментозне забезпечення пологів мешканкам м. Чернівців в сумі 7 022 200 грн. Про це повідомляє прес-служба міської ради.
Ця сума розрахована для повного забезпечення медикаментами та засобами медичного призначення породіль та новонароджених. При цьому враховано, що середня вартість звичайних пологів – 1100 грн., кесарського розтину – 3700 грн., середня вартість перебування однієї важкохворої новонародженої та недоношеної дитини – 9000 грн.

Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я, всі породіллі та новонароджені, які зареєстровані в м. Чернівцях та поступають на пологи або кесарський розтин, забезпечуються медикаментами та засобами медичного призначення за рахунок коштів територіальної громади міста. Дороговартісними препаратами для надання невідкладної допомоги новонародженим з дихальними розладами забезпечення здійснюється за розподілом Департаменту охорони здоров’я за рахунок закупівель зроблених МОЗ України за державні кошти.

Управлінням проведено роз’яснювальну роботу з медичними працівниками пологових будинків, наголошено на особистій відповідальності керівників в разі виявлення порушень в медичному забезпеченні породіль та новонароджених. Відповідна інформація розміщена на стендах пологових будинків.

При виявленні порушень щодо медикаментозного забезпечення породіль та новонароджених в пологових будинках міста необхідно звертатись безпосередньо в адміністрації пологових будинків та в управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради.

Міський клінічний пологовий будинок № 1 – т. 524-483
Міський клінічний пологовий будинок № 2 – т. 573-922
Управління охорони здоров’я Чернівецької міської ради – т. 553-929

peredplata