Чернівецькі рятувальники вибороли 4 нагороди на обласних змаганнях з легкої атлетики.

12 січня на стадіоні «Буковина» що знаходиться у Чернівцях на вулиці О. Гузар пройшов зимовий чемпіонат області з легкої атлетики. Участь у змаганнях взяли понад 280 спортсменів із різних районів області. Долучилася до них і команда з семи представників Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Програма змагань складалась з шести бігових дисциплін: 60 м., 100 м., 400 м., 800 м, 1500 м. та 3000 м. Учасники від Управління змагалися на дистанціях 60 м., 100 м. та 1500 м. На 1500 метрах не було рівних Павлу Поляку – начальнику караулу ДПРЧ – 12 з міста Сторожинець, а в забігах на 60 метрів третє місце виборов Василь Кибич – інженер з пожежно-рятувальних робіт ДПРЧ – 3 міста Чернівці. На стометрівці одразу двоє наших працівників виграли нагороди. Юрій Джелеп, командир відділення ДПРЧ – 3 міста Чернівці, прибіг до фінішу другий, а Юрій Гриневич – начальник караулу ДПРЧ – 2 міста Чернівці – став третім. Ці успіхи засвідчують, що рятувальники завжди в хорошій спортивній формі і можуть завжди вчасно та оперативно виконувати поставлені завдання.