У Міжнародний день лісів на зустрічі зі школярами лісівники Буковини розповідали про свою роботу

У Міжнародний день лісів на зустрічі зі школярами лісівники Буковини розповідали про свою роботу Сьогодні, 21 березня, у світі відзначають Міжнародний день лісів, встановлений за рішенням ООН, зокрема, для привернення уваги громадськості до зеленого багатства планети.
Традиційно у цей день буковинські лісівники зустрічаються зі школярами, щоб розповісти їм про ліси краю, про свою роботу, про заходи, які вживають для відновлення, збереження лісових екосистем.
Такий урок-зустріч для учнів 9-10 класів гімназії м. Новоселиця, у рамках «Тижня біології та екології», провів сьогодні головний лісничий ДП «Новоселицьке державне лісництво АПК», лісівник з багаторічним стажем Юрій Дубчак (на фото).
«На нашій планеті понад 1,6 млрд. людей безпосередньо залежать від здорового стану лісів, до їх числа входять близько 2 тисяч корінних народів і народностей, невід’ємно зв’язавши свій побут, культуру і світосприйняття з унікальними багатствами лісу, – розповів Юрій Дубчак. – Для нашої Буковини ліси відіграють велике значення. Піклуються про них спеціалізовані підприємства – держлісгоспи і лісництва, де працюють спеціалісти лісового господарства».
Головний лісничий нагадав, що кожного року Міжнародний день лісів проходить під різними галсами. У 2018 році його відзначають під гаслом «Ліси та населені пункти».
А до лісівників Старожадівського лісництва, що входить до складу Сторожинецького держлісгоспу, школярі самі завітали у гості.
Агітбригада «Лісівники», що діє при Народному домі села Стара Жадова, виступила у лісництві з програмою «Ліс – скарбниця життя» (на фото).
«Ставимо собі за мету поглибити знання підростаючого покоління про значення лісу в природі та житті людини, дати школярам, студентам корисні поради щодо бережливого ставлення до лісу, а також пропагувати серед молоді ідеї стійкого розвитку екосистем, розвивати творчі здібності, екологічне мислення», – зазначає ініціатор створення агітбригади та її керівник Наталя Грицюк, яка працює дитячим бібліотекарем у Народному домі Старої Жадови.
Колектив Старожадівського лісництва щиро подякував організаторам за виховання любові та бережливого ставлення до природи і лісу.
Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.