Буковинець потрапив до реанімації через укус змії

Буковинець потрапив до реанімації через укус змії23 квітня до Путильської центральної лікарні із діагнозом укус змії госпіталізували жителя смт Путили, 1981 року народження. Як з’ясувалися, чоловік з товаришем йшли вулицею та помітили змію. Вони спробували зловити плазуна, за що у відповідь змія вкусила одного з чоловіків у праву руку. Постраждалий звернувся до лікувального закладу і зараз перебуває у реанімаційному відділенні лікарні – повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.

Управління ДСНС України у Чернівецькій області нагадує громадянам: щоб попередити нещастя, завжди дотримуйтеся правил безпеки. Помітивши змію, ніколи не намагайтеся схопити її – захищаючись, плазун може вкусити вас у відповідь. Вирушаючи на відпочинок у гори, у ліс по гриби чи ягоди, будьте обережними, адже найчастіше плазуни зустрічаються саме в такій місцевості. Перш за все, подбайте про необхідне закрите взуття та уважно дивіться, куди ступаєте.

Не забувайте, що при укусі необхідно відразу заспокоїти постраждалого, знерухомити його та прикласти міхур із льодом, щоб зняти у людини больові відчуття. Також можна відсмоктати із рани отруту, спльовуючи її. Але робити це слід лише за умови, якщо у Вас у роті немає жодних ран чи порізів. Окрім цього, потерпілому слід дати багато пити води. Найкращою допомогою буде негайно звернутися до лікувального закладу.