Чернівчани «озброїли» українську армію майже на 260 мільйонів гривень

Із початку введення військового збору, чернівчани поповнили ним держскарбницю на 259,6 млн. грн.
Упродовж чотирьох місяців цього року платники податків, які перебувають на обліку в Чернівецькій ОДПІ, сплатили 34,7 млн. грн. військового збору, що майже на 8,0 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.
Чернівецька ОДПІ нагадує, що військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.
Звертаємо увагу, що лише платники єдиного податку не сплачують військовий збір, решта податкових агентів є платниками військового збору.
Сплата військового збору – це свого роду суспільний індикатор дотримання законодавчих вимог у сфері оплати праці, оскільки цей податковий платіж утримується з легальних доходів громадян. Ріст його надходжень свідчить про відповідальну позицію більшості чернівецьких працедавців до залучення коштів на потреби українського війська.
Інформує сектор організації роботи Чернівецької ОДПІ.

peredplata