Завдяки прокуратурі бюджет м. Чернівці поповнився на чверть мільйона гривень

Господарський суд Чернівецької області задовольнив позовні вимоги керівника Чернівецької місцевої прокуратури до житлово-будівельного кооперативу про стягнення заборгованості по договору про пайову участь у розвитку інфраструктури м. Чернівці – повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області.

Встановлено, що згідно з умовами договору про пайову участь від 23.05.17, укладеного між Чернівецькою міською радою та житлово-будівельним кооперативом, замовник зобов’язується взяти участь у розвитку інфраструктури міста при здійсненні будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Після закінчення всіх будівельних робіт товариство вказало в Декларації про готовність об’єкту до експлуатації, а також подало відомості, що кошти пайової участі у розвиток інфраструктури сплачені в повному обсязі.

Однак, прокуратура встановила наявність заборгованості, яка з урахуванням пені сягнула понад 250 тис грн, що стало підставою для прокурора звернутись до суду про примусове стягнення вказаних коштів.

Прокуратура у судовому порядку відстояла свою принципову позицію щодо стягнення з відповідача вказаної заборгованості в бюджет м. Чернівці.
Після набрання зазначеного рішення законної сили, кооператив погасив заборгованість у добровільному порядку.

peredplata