У Новодністровську бої тривають

У Новодністровську бої триваютьПісля пікетування губернатора Папієва і міністра Бойка з лозунгами «Ганьба Папієву» Новодністровськ завантажився у глибокий сон. Люди трохи змучилися від боїв, які тривають у місті зі страсної п’ятниці – 13 квітня.

Вранці новоповернутий мер Руслан Панчишин прийшов до роботи. Двері у його кабінет були зачинені, як і годиться у таких випадках. Секретар Микола Лутчак зник у невідомому напрямку, як і вчора. Печатка, напевне при ньому. Також невідомо де. Працівники на своїх місцях.
Після зустрічі з головою обласної організації партії «Фронт Змін» фракція цієї політсили, яка складається з семи депутатів вирішила підтримати свого однопартійця-мера. Фракція УНП (лідер Костенко, а на Буковині Іван Антонюк) тримає активний нейтралітет. Агресивними противниками виступають депутати від партії регіонів і , як не дивно, з ними в одну дуду дудять бютівці. Останні вже так зганьбилися, що люди у Новодністровську її ненавидять лютою ненавистю.
Кажуть, що все стало на свої місця: мер – його прихильники, його противники і нейтральні люди.
Та зранку у п’ятницю кудись зник журнал реєстрації кореспонденції. Ніхто не може знайти його. Ніби нечиста сила діє у Новодністровську.
Мер звернувся до правоохоронних органів аби вони розслідували справу зі зникненням: Лутчака, печатки і журналу.
У понеділок до Новодністровська прибуде комісія верховної ради України.

peredplata