Чернівецька ОДТРК віддасть чверть мільйона за «цифру»

Чернівецька обласна державна телерадіокомпанія клала угоду з ТОВ «Зеонбуд» на трансляцію в 2012 році телепрограм, вироблених для державних потреб цифровими засобами мовлення, вартістю 248 тис грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

У зв’язку з отриманням Чернівецькою обласною державною телерадіокомпанією ліцензії Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення серія НР 1404-м від 12.09.2011 р. виникла потреба закупівлі послуг трансляції телепрограм у цифровому стандарті. Згідно вищевказаної ліцензії оператором багатоканальної телемережі визначено ТОВ «Зеонбуд». Крім того, ТОВ «Зеонбуд» має ліцензію Національної Ради України з питань телебачення і радіомовлення серія НР № 0869-п від 09.12.2010 р. провайдера програмної послуги багатоканальної телемережі МХ-5.

Нагадаємо, наприкінці лютого стало відомо, що медіа-група Віктора Пінчука «StarLightMedia» вже кілька місяців не платить «Зеонбуду» за трансляцію цифрового сигналу через завищені тарифи монополіста.

Раніше Кримська ДТРК уклала аналогічну угоду з «Зеонбудом» на 2012 рік вартістю 1,40 млн грн., Донецька ОДТРК – 973 тис грн., Запорізька ОДТРК – 714 тис грн., Івано-Франківське обласне телебачення «Галичина» на 240 тис грн., КП телерадіокомпанія «Рудана» (м.Кривий Ріг Дніпропетровської області) – на 293 тис грн.

Наші гроші

peredplata