Незабаром до навчальних закладів області надійдуть шкільні автобуси

Незабаром до навчальних закладів області надійдуть шкільні автобусиНачальник Головного управління освіти і науки Михайло Бауер провів робочу нараду з начальниками районних відділів (управлінь) освіти та головами тендерних комітетів управлінь та відділів освіти райдержадміністрацій щодо закупівлі шкільних автобусів за рахунок спонсорських коштів. Кошти на придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх навчальних закладів сільської місцевості вже надійшли в область.

“Вперше, за всю історію Буковини, завдяки голові облдержадміністрації Михайлу Папієву, ми отримаємо 30 шкільних автобусів, відзначив головний освітянин краю. – Хочу зауважити, що всі проблеми, задачі, які стояли перед Головними управлінням економіки, Головним фінансовим управлінням та Головним управлінням освіти і науки – виконано”.

Залишилось якісно, оперативно та правильно підготувати необхідний пакет документів, адже 1 серпня нинішнього року відбудеться підписання угод, повідомили в Головному управлінні освіти і науки обласної державної адмінстрації. Про порядок та терміни використання спонсорських коштів, які надійшли на придбання шкільних автобусів для сільських шкіл поінформувала заступник начальника Головного фінансового управління облдержадміністрації Анжела Дякова. Присутніх ознайомлено з питанням завершення тендерної процедури закупівлі шкільних автобусів в одного учасника, оформлення договорів, іншої необхідної документації, а також акцентовано увагу на правильності оформлення документації відносно придбання шкільних автобусів за рахунок спонсорських коштів.
Нагадаємо, що за сприяння Міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка винайдено 9 млн. гривень позабюджетних коштів для закупівлі шкільних автобусів. Тристоронню угоду про співпрацю з облдержадміністрацією, обласною радою Міністерство енергетики та вугільної промисловості підписало 22 березня цього року. Міністр Юрій Бойко згідно з урядовим розпорядженням призначений куратором Чернівецької області від Кабінету Міністрів України.
Прес-служба ОДА